Güzellik Salonu Kız Oyunları

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24 MB
  • Version 3.2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Ozone Development
Kızlarınız sürekli bakımlı olmaya mı çalışıyor? Ancak nasıl yapacağını bilmiyor mu? O halde bu eğlenceli oyunu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyerek kızlarınızın hem çok eğlenceli bir oyuna sahip olmasını hemde bu o

Kızlarınız sürekli bakımlı olmaya mı çalışıyor? Ancak nasıl yapacağını bilmiyor mu? O halde bu eğlenceli oyunu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyerek kızlarınızın hem çok eğlenceli bir oyuna sahip olmasını hemde bu oyun sayesinde kişisel bakım ile ilgili pratik bilgileri öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Yaz geliyor, havalar ısınmaya başladı. Artık açık ayakkabılar ve terlikler giyinmeye başladı. Kızlarınızın bir pedikürcü olacağı bu eğlenceli oyunda, bakımlı bir kız kızınıza ayak bakımı yaptırmak için onun salonuna geliyor. Kızlarınız da oyunun menüsünde bulunan pedikür yapmak için gerekli olan tüm malzemeleri, akıllı cihazının dokunmatik özelliği sayesinde parmakları ile seçecek ve bu kıza pedikür yaparak onun bakımlı ayaklara sahip olmasını sağlayacak.

İlk olarak ona özel kremlerin bulunduğu ılık bir pedikür suyu hazırlayacak ve ayaklarını bu suda bekletecek. Sonra ayaklara pedikür yaparak tertemiz yapacak. Daha sonra menüde bulunan birbirinden renkli oje seçeneklerinden beğendiği birini seçip sürecek. Daha sonra da oyundaki birbirinden güzel tırnak süslemelerinden birini seçip onun tırnaklarına uygulayacak. Hatta ister ise kızın ayaklarına dövme bile uygulayabilecek.

Daha Fazla Göster
Güzellik Salonu Kız Oyunları indir